Probleem 13.06.07 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

Diabeet 22 aastane, kogemusi sel alal pool aastat.
Probleem siis, et urineerida kuidagi valus ja ei tule nn surevga:P ja erektsiooniga probleeme olnud. See asi kestnud nädal aega, milles võib asi olla?

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere!
Ei arva, et siin midagi eriliselt suhkurtõvega seostatavat oleks, pigem kusiti või kusejuha põletikuline haigus. Soovitan pöörduda perearstile ja teha uriinianalüüs.
Tervitades,
dr. Anu Ambos.