Higistamine 23.01.07 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

Olen 23 aastane meessoost. Olen u 190cm pikk ja kaalun 81 kg. Mul on probleemiks peopesade, jalalabade ja mis siin salata, tagumiku vahe meeletu higistamine, kui lähen teki alla. Jalalabad tunduvad jääkülmad, mis tegelikult ka katsudes seda on. Ise mõtlen et äkki on tegemist mingi veresoontega põhjustatud häirega või hormoonidest tingitud jamaga, sest ajal kui ma higistan nõnda, kaob mul ka seksuaalne iha. See ei esine mul pidevalt vaid mingite perioodide kaupa.

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere!
Endokriinhaigusega Teie puhul tegemist ei ole. Kui on probleeme suguiha või potentsiga, soovitan pöörduda androloogi (meestearsti) poole.
Tervitades,
dr. Anu Ambos.