hõredad juuksed 18.10.06 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

Tere! Mind huvitaks, kus eestis ja millise arsti juures on võimalik teha uuringuid juuksekao põhjuste kohta? Kui see on näiteks seotud hormonaalsete muutustega? Millest sel juhul alustada? Ja kas liigne rasunäärmete tegevus peanahal kuulub ka samasse valdkonda? Tänades, Hele.

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere!
Alustage perearsti juurest ja kui tema viga ei leia, võib pöörduda ka nahaarstile.
Tervitades,
dr. Anu Ambos.