Antibeebipillid 28.02.06 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

Kas diabeetikud võivad kasutada rasestumisvastaseid vahendeid. Mina nt. kasutan täna esimest päeva Harmoneet pille. On see mulle üldse lubatud?
Olen diabeetik.

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere!
Jah, diabeetikud võivad kasutada hormonaalseid rasestumisvastaseid vahendeid. Suhkurtõve kulg sellest ei muutu ja ka ravi pole tõenäoliselt vaja korrigeerida.
Tervitades,
dr. Anu Ambos.