Mis see võib olla? 06.02.06 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

Tere, mina olen 24-aastane mees. Mul juba 1-2 kuu jooksul esineb palavik - 37- 37,2 graadi. Sellega koos mul on iiveldus ( õhtul, hommikul, päeval), valud mõnikord vasakus küljes naba all, mõnikord valutab kõhu allapool. Praegu hakkas kangestuma jalga , mõnikord mõlemad jalad. Iga päev mul on väsimus ja tihti peavalu. Millega seda kõik võib tähenda? JA kuhu minna? Perearstile ei ole aega minna- töö ei luba. Võib olla Teie mind aidate. Loodan ja ootan Teie vastust.

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere!
Kuitahes arenenud ka ei oleks infotehnoloogia ja kui kaugele ka "tiiger ei hüppaks", meili teel diagnoosi panemine ja ravimine on paraku võimatu. Tuleb võtta oma tervise jaoks see tund-poolteist ja külastada perearsti. Ühelegi endokriinhaigusele Teie vaevused ei viita.
Tervitades,
dr. Anu Ambos.