röga ja valud 17.01.06 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

kurgust tuleb röga, mis peaks tulema ninast ja seda tuleb koguaeg.......vahest võib isegi 10 korda järjest terve suutäie tatti välja sülitada.
viimasel ajal on ka hommikuti kõhus valud ja tekib oksendustunne!
äkki Oskate öelda mis viga on....olen mees 20a.
peale selle löövad veel valud sydamesse, rinda ja selga!

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere!
Endokriinhaigusele Teie vaevused ei viita. Soovitaksin kiiremas korras pöörduda perearstile, teha kopsuröntgen ja vereproov.
Tervitades,
dr. Anu Ambos.