Peale söömist külm 12.08.05 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

Tere, millegipärast kui kõht on tühi, ajab kohe iiveldama ja silme eest läheb mustaks kui kasvõi natukenegi süüa hetkel ei saa. Samuti hakkab peale söömist külm, sõrmeotsad tõmbuvad kortsu. Kas see on seotud ka haigusega mida alguses peeti psoriaasiks, aga nüüd panid nahahaiglas diagnoos:muu atoopiline dermatiit. (käelabadel ja jalataldadel ekseem, kehal ka).

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere!
Iiveldus ja minestustunne tühja kõhuga pole nahahaigusega seotud, olgu see psoriaas või atoopiline dermatiit. Pigem vajaksite seedetrakti uuringuid. Mingit endokriinhaigust kah oletada ei oska.
Kui probleem on tõsine, pöörduga perearsti poole.
Tervitades,
dr. Anu Ambos.