Pall makku 19.06.05 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

Tere! Tahaks ka palli makku saada, aga ei oska kellegi poole pöörduda. Mõni aeg tagasi proovisin dr. Marge Raag`iga ühendust saada, aga see ei õnnestunud. Pelgulinna haiglasse helistasin ka, aga sealtki ei osatud midagi tarka asja kohta öelda. Kas selle palli paigaldamisega tegeleb veel mõni tohter?. Ise olen Pärnu inimene.

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere!
Dr. Raag on praegu lapsepuhkusel ja temaga tõepoolest ühendust ei saa. Olen kuulnud, et sama protseduuri tehakse mitmes Tallinna ja Tartu erakliinikus. Esialgu jään Teile täpsema vastuse võlgu. Püüdke kaunil suveajal kergema söögi ja rohkema liikumisega mõned kilod alla saada ja võtke sügisel uuesti ühendust.
Tervitades,
dr. Anu Ambos.