pärast kilpnäärme operatsiooni 25.05.05 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

Tere!
10 päeva tagasi eemaldati mul kilpnääre (hulgisõlmeline toksiline struuma) ja sellest peale vaevab mind pidev peavalu, ükski retseptita rohi pole aidanud. Võtan L-türoksini 1 tabl päevas. Kas peavalu võib operatsiooni tagajärg olla?

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere!
Ei usu, et peavalu oleks operatsiooni tagajärg. Narkoosi osa peavalu tekkimises ei saa siiski täielikult välistada. Soovitan pöörduda perearsti poole, kes vajadusel suunab neuroloogile. L-türoksiini võtke siiski edasi.
Tervitades,
dr. Anu Ambos.