küüned,juuksed 31.01.05 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

Tere.Mul on juba 1.5 aastat juuksed välja langenud ning küüned tulevad külje pealt lahti.Olen 33 a.mees.Algul tekkisid küüne ja naha vahele mädapaised,hiljem aga hakkas küüne serv lahti tulema erinevatel sõrmedel.Juuksed langevad ka igalt poolt.See ei ole vist loomulik kiilanemine.Kas neil kahel asjal võib olla mingi seos.Vere analüüsid on normis.Mis see võiks olla?

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere!
Soovitan pöörduda nahaarsti poole. Välistada tuleb küünte seenhaigus. Endokriinhaigus Teie vaevuste põhjusena on vähetõenäoline.
Tervitades,
dr. Anu Ambos.