Kael 28.12.04 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

Tere.Mind häirib minu kael,nimelt on kaelal selline vorp(kõrgem rant) ja kui ma närveerin,hakkab kael sügelema.Kraabin siis tavaliselt kaela punaseks. Puudub kogemus, kas oskaksite selgitada, millise spetsialisti poole peaksin pöörduma? Tänan.

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere!
Pöörduge perearsti poole, kes kuulab Teid ära, vaatab ja katsub kaela ja suunab vajadusel eriarsti juurde.
Tervitades,
dr. Anu Ambos.