Ainevahetusest. 21.12.04 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

Tere.
Mul oleks selline küsimus,et kui ma kahtlustan endal soola ja vee ainevahetust neerudes,siis milliseid analüüse mul oleks selleks vaja määrata ja üldse millise valdkonna arst sellise küsimusega tegeleb?

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere!
Neerud on tõepoolest olulised soolade ja vee ainevahetuse seisukohalt. Kui Teil on mure, et kõik pole korras, pöörduge esmalt perearstile, kes teeb esmased uuringud ja suunab vajadusel edasi vastavale eriarstile, on see siis nefroloog, endokrinoloog või keegi teine.
Tervitades,
dr. Anu Ambos.