kas see ravim aitab.....? 04.11.04 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

tere,kas see ravim aitab veresuhrut hoida norm piirides kui ei susti ennast KREEKA-PÄHKLIÖLI,vöi siis vötta OOMEGA3.

ette tänades

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere!
Ükski ravim ei asenda insuliini, kui insuliinravi on vajalik.
Omega-3 on küllastumata rasvhappeid sisaldav preparaat, mis aitab tõsta nn. head kolesterooli ja pidurdada ateroskleroosiprotsessi. Kreekapähkliõli on tõenäoliselt sarnase toimega. Suhkurtõbe ei ravi nad kumbki.
Tervitades,
dr. Anu Ambos.