soovin teie vastuvõtule 26.01.04 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

olen harjumaalt. aastaid käinud maktaleena polikliinikus aga minu arst läks ära.kas on võimalik tulla teie vastuvõtule perearsti saatekirjaga?kui pikad on järjekorrad ja kas kaardi pean sealt ise ära tooma?

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere!
Minu vastuvõtule on võimalik tulla küll. Perearsti saatekiri sobib hästi. Võtan vastu SA PER Mustamäe korpuses igal kolmapäeval ja reedel 12.00-18.00. Registreerida vastuvõtule saab numbril 697 1049. Järjekord on 1,5-2 kuud (seega praegu saab kirja panna märtsi kuusse).
Kaarti pole esialgu Magdaleena Haiglast ära tuua vaja, seda jõuab teha hiljem, kui see vajalik on.
Tervitades,
dr. Anu Ambos.