haiged liigsed 25.11.03 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

Ämm mul on süstiv diabeedik.Tal pidevalt aga ka haiged liigsed, niii kätel kui jalgadel.Perearst väidab, et teda millegagi aidata ei saa.Peab kannatama valu edasi.Mõtlesin osta tallle toidulisandid Bio-Glucosamine aga ei leia kusakilt kinnitust kas need ikka suhkruhaigele lubatud on.Võibolla oskate teie mulle nõu anda? Või soovitate kelle poole peaks selle küsimusega pöörduma.Aitähh!

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere!
Põhimõtteliselt peaks Teie poolt nimetatud toidulisandid ka diabeetikule sobima. Kas nad eaka inimese liigesvaevusi suudavad vähendada, on iseasi.
Tervitades,
dr. Anu Ambos