otsin Tartus mind mõistvat endokrinoloogi. 23.10.03 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

Tere, Ma käisin paar aastat tagasi dr Maie Väli juures uuringutel aga mulle temaga suhtlemine ei sobinud. Ootasin igal vastuvõtu päeval tema ukse taga tunni kuni paar enne kui sisse sain ja see häiris mind. Tal olid seal teised arstid kellega ta samaaegselt omi jutte rääkis kui ta mind uuris. Vahel oli ta päris ära ja minuga tegeles õde kellele tul kogu elulugu uuesti rääkida. Minu probleemiks oli/on ülekaalulisus. Oli vaja kaalus alla saada enne kui rasedaks jään aga jäin rasedaks teisel ravikuul. Käisin arsti juures edasi. Ta on ka naistearst. Aga kui ma rasedana üks kord ta ukse taga juba peaaegu kolm tundi olin istunud (mul oli raseduse katkemisoht mida oli vaja talle öelda) kõht kakkus krampi, palusin mehel minna kabinetti ja uurida kuna arst arvab heaks mind vastu võtta. Tema juurde ma tagasi ei soovi minna aga teisi arste ma ei tea. Palun abi arsti leidmisel. Aitäh.

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere!
Arsti ja patsiendi omavaheline sobivus on kahtlemata oluline, eriti pikemaajalisel lävimisel (näiteks krooniliste haiguste korral). Head arstid on tööga sageli üle koormatud, ei oska patsientidele ega kolleegidele "ei" öelda ja nii kuhjub tööd rohkem, kui teha jõutakse. Teie kirjast sain aru, et dr. Väli suutis Teid siiski aidata ja Teil õnnestus rasestuda.
Kui soovite siiski kellegi teise poole pöörduda, soovitan dr. Maire Lubit. Dr. Lubi on samuti saanud lisaks endokrinoloogi omale ka günekoloogi ettevalmistuse. Oleme aastaid koos töötanud ja tean, et tegu on targa ja usaldusväärse kolleegiga, kellel ka juba piisav erialane kogemus.
Lugupidamisega,
dr. Anu Ambos.