Küsimus vereanalüüsid 04.09.20 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

Tere. Sooviks teada kas on põhjust muretsemiseks? Mida need andmed kõik tähendavad.

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere!
Nende andmete tähendust kommenteerib Teile analüüsid määranud arst. Oma erialaga haakuvalt võin öelda, et Teie kilpnäärme talitlus on normis (seda kinnitavad normi piiridesse jäävad TSH ja FT4). Ka veresuhkur on korras.
Tervitades,
dr. Anu Ambos.