Kilpnääret stimuleeriv hormoon ehk TSH?88.65 mIU/l 26.06.20 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

tegin synlabis terviseriski paketi kilpnäärme hormoon väga kõrge
kas on põhjust murelik olla ainuke ravim mida tarbin on astmaravim relvar ellipta kas see võib mõjutada vereproovi tulemust lisan ka vereproovi vastuse faili

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere!
Muretsemiseks on tõesti mõnevõrra põhjust - tõenäoliselt on teil kilpnäärme alatalitlus. Soovitan oma analüüsi vastustega perearsti poole pöörduda. Perearst korraldab vajalikud lisauuringud ja alustab ka asendusravi.
Tervitades,
dr. Anu Ambos.