Näpul on kathlane asi 25.03.20 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

Kas te oskaksite anda nõud, et näpu nahk oleks tahasi normaalne?
Nüüd viimane kuu on see hakanud ka näpus valu tekitama.
Selletõttu on hakanud mu küüs kõveralt kasvama.
Selline kahtlane asi hakkab ka juba tekkima pöidla küüne alla.

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere!
Küsimus on esitatud valel aadressil - selle peaks esitama nahaarstile (dermatoloogile). Nahaarst tegeleb ka nahamanuste - küünte probleemidega. Ühegi endokriinhaigusega Teie probleemi ma seostada ei oska.
Tervitades,
dr. Anu Ambos.