Ärevus+Kilpnääre 17.10.19 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

mul on mure oli ärevus häiret ja hiljem tundub et kaelas on midagi valest on nagu kilpmnäärega või ei ole : ärevus algas umbes septembri algul ja nüüd oktoobri kuuni ansin just 17.10 vere analüüsi kas saab seda ravida:Ärevus on just selle kohta kas ma olen terve või mitte ehk mure oma tervise suhtes nagu pooks midagi kõri ees otsas tervitates: alar

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere!
Soovitan oma murega pöörduda perearsti poole. Ärevust saab kindlasti ravida. Perearst saab ka kilpnääret uurida - ultraheliga saab vaadata, kas kilpnääre on suurenenud ja vereanalüüs näitab, kas hormoonidega on kõik korras.
Tervitades,
dr. Anu Ambos.