Karvanääpsu toetav rasunääre 10.09.19 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

Mure karvanääpsu juurde kuuluva rasunäärmetega. Moodustuvad punnikesed mis ei taandu isegi pikema aja jooksul. Punnide sisu meenutab herneterakest mis on välja pigistades karvakese küljes. Selline probleem on mul õlgadest kuni randmeteni, tuharatest põlvaõõnlateni ning kintsu peal kubeme lädalt kuni põlvedeni. Nõnda juba päris mitmeid aastaid (umbes 13 aastat). Lisan et ei raseeri ega ei eemalda muul moel karvu.

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere!
See küsimus on tulnud kahjuks valel aadressil. Soovitan pöörduda oma murega nahaarsti (dermatoloogi) poole.
Tervitades,
dr. Anu Ambos.