II astme diabeedi ravi 27.10.16 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

Mida arvata nendest diabeedi raviplaastritest? Kas nende kasutamisest võib olla kasu Ii astme diabeedi ravimisel? Kas nendel on organismile kõrvalmujusid?

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere!
Lühike ja konkreetne vastus - ma ei arva neist plaastritest midagi, nende kasutamisest II tüüpi diabeedi ravimisel abi ei ole - tegemist on pettusega. Loodetavasti ei ole neil toime puudumisele lisaks vähemalt mingeid kõrvaltoimeid.
Tervitades,
dr. Anu Ambos.