Kas mul on ültse lootust? 26.04.16 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

Kas mul on ültse lootust rasestuda, kuna kilpnäärme hormoonid olevat sassis.Arstile minek alles ees, et uurida aga sooviks teada kui ravi peal kas on ültse võimalus rasestuda?

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere!
Lootust ikka on. Pigem kahandab Teie võimalusi Teie vanus kui kilpnäärmeprobleem, mis on tõenäoliselt raviga üpris lihtsalt korrigeeritav.
Tervitades,
dr. Anu Ambos.