küsimused hüpotüreoosiga seoses 13.06.08 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

Tere, mul on probleemid kilpnäärmega (hüpotüreoos) Kas ma tohin selle haigusega saada elektriravi? Ja elada riigis, kus on kuum ja palju päikest?
Ja harrastada sporti?

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere!
Kui Teie hüpotüreoos on asendusraviga hästi kompenseeritud, võite elada nagu iga terve inimene s.t. võite saada elektriravi, võite elada soojas kliimas ja võtta päikest, võite harrastada sporti.
Tervitades,
dr. Anu Ambos.