Hormoonid 14.03.08 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

Tere,
olen 18-aastane ja lasin teha hormoontesti, sest menstruatsioon on ebakorrapärane. Arst ütles, et kõik on korras, aga tahtsin igaks juhuks veel siit ka küsida. Kehakaal on normaalne. Probleemiks on üleliigsed karvad kehal ja näol.
S-FSH: 7,90 U/l, S-LH: 6,14 U/l, S-Prolaktiin: 183,00 mU/l, S-progesteroon: 0,50 nmol/l, S-E2: 144 pmol/l, S-testosteroon: 2,75 nmol/l.

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere!
Kõik Teil tehtud hormoonanalüüsid on tõepoolest korras. Ka meessuguhormooni sisaldus Teie organismis (testosteroon) ei ole ülemäärane.
Tervitades,
dr. Anu Ambos.