Analüüsi vastus 16.08.07 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

Tere!
Käisin kilpnäärme ultrahelis ja arsti juurde lähen alles mõne aja pärast. Ultraheli läbi viinud arst oli väga napisõnaline ja seetõttu ei saanudki teada, mis ja kas üldse viga on. Vastuse lehe pealt lugesin välja järgmist:
UHD gl.thyroidea /6,0-9,0MHz; lineaarandur/
Kilpnäärme struktuur ja mõõtmed ii.

Palun öelge mulle, mida see vastus tähendab. Oleksin väga tänulik.

Mari

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere!
Vastusest võib välja lugeda, et polegi midagi viga. "Ii" tähendab "ilma iseärasusteta".
Tervitades,
dr. Anu Ambos.