Meeletu higistamine 20.04.07 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

Mis küll viga võib olla....higistan pidevalt kõvasti.Õhtul voodisse minnes ka ja öösel on tunne nagu oleks veest välja hüpanud.Kogu aeg on tunne nagu oleks 30 kraadi ümerringi sooja ja tihti ka valud südame piirkonnas.Ka mandlid on turses.Milles võib olla asi?

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere!
Viiteid endokriinhaigusele ma küll Teie kirjast välja ei loe. Kõige targem oleks pöörduda oma murega perearsti vastuvõtule.
Tervitades,
dr. Anu Ambos.