AINEVAHETUSHÄIRE 02.12.06 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

TERE ESITASIN KÜSIMUSE NR 44184 AGA UNUSTASINVERESUHKRU JA INSULIINI NÄIDU NEED OLID TSH 1,740 (0,4-4,0)mIU/L VERESUHKUR OLI TÜHJA KÖHUGA4,2
PEALE GLÜKOOSI JOOMIST 1 TUNNI PÄRAST OLI 8,5 JA 2 TUNNI PÄRAST OLI7,8 INS

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere veelkord!
Teie TSH on normis, seega kilpnäärme talitlus korras. Glükoosikoormustesti tulemusi kommenteerisin juba eelmises vastuses (need on samuti normis, diabeeti diagnoosida ei saa).
Tervitades,
dr. Anu Ambos.