Kuidas pääseb Teie vastuvõtule? 11.11.05 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

Sooviksin tulla ilma saatekirjata Teie juurde tasulisele vastuvõtule. On see võimalik, ja kuidas ma registreerida saan?
Mul ei ole ravikindlustust ega perearsti, sellepärast käingi arstide juures n.ö. omal käel. Elan Nõmmel, olen 41-a naine.

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere!
Minu vastuvõtule saate tulla erakliinikusse "Viruplatsi Arstid", Tallinn, Narva mnt.7, II korrus. Vastu võtan teisipäeviti 16.00-18.00. Järjekorda ei ole.
Tervitades,
dr. Anu Ambos.