KÕRI 10.11.21 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

Juba nädal aega on neelates valus. Mitte kurk, ei ole isegi punane. Pereõde vaatas. Valus on sõlme peal ja sõlme all augus.Ei valuta, aga kui neelan , on valus. Pereõde ütles , et võta 2x päevas parazetamooli.

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere!
Ei oska küll asjast midagi arvata. Soovitan võtta paratsetamooli 2 korda päevas nagu pereõde soovitas. Kilpnäärmehaigused tavaliselt neelamisvalulikkust ei põhjusta.
Tervitades,
dr. Anu Ambos.