Vereanalüüsi vastused 14.06.20 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

Tere!

Käisin vereanalüüsi andmas ning sooviks teada, kas mu analüüsi vastused on normaalsed.
FSH 4.05;
hCG (intaktne + fb) <0.500;
LH 13.46;
Progesteroon 17.34;
Prolaktiin 365.60;
Testosteroon 1.11;
TSH 1.070;
Östradiool 504.80.

Vastust ootama jäädes,

Lugupidamisega

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere!
Kindlasti on normaalne TSH s.t. kilpnäärme talitlus. Madal hCG näitab, et Te pole rase. Suguhormoonide tase sõltub menstruaaltsükli faasist. Meessuguhormoonide taset mõõdetakse tsükli I faasis (enne ovulatsiooni), progesterooni on mõtet määrata tsükli II faasis (peale ovulatsiooni). Teadmata, millises tsükli faasis analüüs on tehtud, oletan siiski, et tulemused on pigem normi piires.
Tervitades,
dr. Anu Ambos.