Üks silm teisest erinev 06.03.20 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

Millest võiks tuleneda parema silma erinevus vasakust? Silmad on tavaolekus ja üks silm on erinev, kui teine. Märkasin erinevust lähiajal, ent vend lausus et ta on varemgi märganud, et silmad on erinevad ja üks kulm on samuti kõrgemal, kui teine.
diagnoosi Cushing sain 2017. Op. oli juunis. Haigus oli remissioonis ning kõik oli justkui korras. Nüüd on paar imelikku tundemärki nagu parema silmalau tõmblus (rohkem kui kuu aega). Unehäired (magama jäämiseks kulub rohkem aega). Käte ja jalgade suremine. Pearinglus ja aeg-ajalt iiveldus. Kehakaalutõus

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere!
Siin ei ole muud soovitada kui et vajalik on võtta ühendust oma raviarstiga ja teha uuesti analüüsid, et välistada Cushingi haiguse retsidiiv. Kui selgub, et haigus pole tagasi tulnud, saab juba arutleda vaevuste teiste võimalike põhjuste üle.
Tervitades,
dr. Anu Ambos.