kilpnäärme uuringu tulemus 26.03.19 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

5a olen proovinud rasestuda pole õnnestunud. Lugedes ühte artiklit kus naine proovis 10a viljatusravi keskuse abiga rasestuda ja selgus lõpuks omal algatusel tehes kilpnäärme uuringu kus selgus et kilpnääre näit oli paigast ära .Kuna minul aega enam pole mais saan 41a siis kasutan kõiki võimalusi ja uurin ..käisin synlabis analüüsi tegemas vastused on siin
TSH 3,42 mlu
FT4 13,71 PMOL
TPO-Ak 28 ku

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere!
Teie kilpnäärme hormoonanalüüs on normi piires. Viljastumise seisukohalt peetakse ideaalseks TSH vahemikku 1-2,5mIU/l, millest Teie TSH on veidi kõrgem (kuigi siiski normi piires). Soovitan igaks juhuks arutada asja oma viljatusravi spetsialistiga.
Tervitades,
dr. Anu Ambos.