S-TSH tase 30.01.15 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

Tere,
kuna mul tuleb pool aastat juukseid peast ,jube väsimus on peal ning nahk on jube kahvatu,lasin teha ise verenalüüsi,kus lasin kontrollida kilpnääret.Sain analüüsi vastused ning seal oli kirjas S-TSH 4,250 ?
Mida see võiks tähendada? st on mul probleeme kilpnäärmega?

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere!
TSH on suure tõenäosusega normi ülemisel piiril - igaks juhuks tuleks siiski perearstiga rääkida, sest seda analüüsi tehakse üle Eesti mitmetes laborites ja normi vahemikud võivad olla veidi erinevad. Kindlasti ei põhjusta kilpnääre Teie praeguseid vaevusi.
Tervitades,
dr. Anu Ambos.