Kilpnäärme eemaldamise järgne taastumine 04.03.10 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

Kui eemaldatakse kilpnääre täielikult, kaua võtab aega taastumine, et naaseda tagasi tööle?

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere!
Kilpnäärme eemaldamiseks healoomulise haiguse korral hospitaliseeritakse 2-3 päevaks. Peale haiglast välja kirjutamist võib ka kohe tööle minna. Koheselt ordineeritakse ka asendusravi ja mingit erilist "taastumisperioodi" vaja ei ole.
Tervitades,
dr. Anu Ambos.