hüpoehhogeenne ala 13.05.09 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

ultrahelis käies leiti mul vasakult rinnakorvi allääres hüpoehhogeenne ala,milles
vedelikku.Selles kohas on väga tihti selline tuim, häiriv valu.Perearst ütles ainult et kuna katsudes valus ei ole,siis võta valuvaigistit.Arvan ise aga ,et peaksin kellegi teise arsti poole pöörduma,aga ei tea kuhu.Ehk oskate öeda.

Vabandan,sest küsimus ei ole endokrinoloogia vallast.
Lugesin Teie kommentaare,kuna mul on autoimmuune türeoidiit ja teie vastustest saab head lohutust.
Aitäh.

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere!
Kui moodustis asub rinnakorvis (vahelihasest ülalpool), võib pöörduda kopsuarsti või sisearsti poole, kui kõhuõõnes (vahelihasest allpool), võib pöörduda gastroenteroloogi või sisearsti poole. Igal juhul paluge perearstil Teile täpsemalt lahti seletada, millega on tegemist, kuidas Teid edaspidi jälgitakse ja kuidas võib kõnealune moodustis Teile valu põhjustada.
Tervitades,
dr. Anu Ambos.