kas minuga on ikka kõik korras? 19.10.04 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

Käisin Pärnus endokrinoloogi juures kontrollis. Tahtsin kontrollida, kas minuga on ikka kõik OK. Emal ja õel on ära opereeritud. Sellest ka minu kahtlused.
Ise olen 29 a naine, lapsi veel pole. Ühte ja sama vereproovi andsin väikeste vahedega 4 x järjest: vastused olid arusaamatult erinevad teineteisest, ainult 2 proovi olid enam-vähem arsti sõnul sarnased. Arst soovitas asja seekord "katki" jätta ja tagasi tulla, kui tervisega midagi muutuma peaks.

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere!
Väga raske on Teie kirja põhjal otsustada, kas Teiega on kõik OK. Te ei kirjuta isegi, misasi on Teie emal ja õel ära opereeritud. Ei tea, mis analüüse Teil võeti. Ei tea, millised olid tulemused. Vastukäivad ???
Arvan, et võite järgida arsti soovitust pöörduda uuringutele siis, kui tervisega tõepoolest mingid probleemid tekivad.
Tervitades,
dr. Anu Ambos.