Punnid 29.09.19 / Allergoloogia

Külastaja küsib:

Tere ! Kahe aastasel lapsel sellised punnid kintsul nädala algusest saati natukene nagu juurde tekkinud neid kas peaks muretsema ? Ise neid ei kratsi ega kare pole

Arst vastas:

Kaja Julge

dr Kaja Julge

Pediaater

SA Tartu Ülikooli Kliinikum

Tere,

Arvan, et tegemist on ärritusreaktsiooniga, sest lööve väga piiratud alal. Toiduga seda ei seostaks. Mõelge, millega lapse nahk on kokku puutunud. Kui niisutavad kreemid ei aita, võite kasutada ka nõrka hormoonkreemi.
Heade soovidega, Kjulge