Sügelev lööve kehal 12.07.20 / Allergoloogia

Külastaja küsib:

Sünnitasin 27.06 ja tekkis alakõhule ( venitusarmidele )sügelev lööve, levis edasi, nüüd on löövet täis nii jalad kui käed, pole nahal vaba kohta kus neid punne poleks. Sügelevad meeletult, siiani pole miski aidanud. Võtsin Zyrtecit ei mõju, perearst kirjutas ravimi Elocon , samuti ei toimi ja lugesin infolehelt et suure nahaala peal kasutada ei tohigi ja peaks imetamise lõpetama. Sügades tekkis juurde sääse kuplade moodi punnid mis taandudes muutusid selliseks nagu pildil

Arst vastas:

Kaja Julge

dr Kaja Julge

Pediaater

SA Tartu Ülikooli Kliinikum

Tere,

Minu soovitus on pöörduda nahaarsti vastuvõtule, kes saab kogu keha üle vaadata, täpsustada võimalikke lööbe tekke põhjusi, vajadusel teha uuringuid ja selle alusel määrata ravi.
Kiiret lahenduse leidmist soovides,
Kjulge