lööve näol 21.01.16 / Allergoloogia

Külastaja küsib:

Pikemat aega on nahal lööve(lisasin ka pildi), nahaarstile on aeg alles 19.02 aga ei oska enam kuidagi toimida. Probleemid lööbega algasid 2013 aasta lõpus, olen korduvalt dermatoloogide ja allergoloogise vahet käinud aga keegi pole lahendust ega ka põhjustajat leidnud. Kasutan igapäevaselt hormoonsalvi Elocon. Tarvitan ka zyrtecit. Olukord poleparanenud ka 0 ravi tehes, punnid on nahast natuke kõrgemad, otseselt ei sügele, veidi ketendab. näomahk on üldiselt väga kuiv. praegusel hetkel läheb aina hullemaks. palun aidake mind..millega võib tegu olla, millest põhjustatud ja kuidas ravida?

Arst vastas:

Kaja Julge

dr Kaja Julge

Pediaater

SA Tartu Ülikooli Kliinikum

Tere,

Kahjuks ainuüksi selle pildi alusel ma edasisi ravisoovitusi anda ei saa.
Vajalikud oleksid täpsemad andmed, ka lisauuringud.
Nahaarsti konsultatsioon ja ravisoovitused on kindlasti vajalikud.
Parimate soovidega, Kjulge