Kas mul on allergiline nohu ja ninatilkumine, põletik 30.10.15 / Allergoloogia

Külastaja küsib:

Hommikuti ärgates tekib äge nohu, nina tilkumine, ninasõõrmed on valulikud. Nina hakkab tilkuma ka jooksmisel. Tegelen spordiga (ujumine+jooksmine). Ujun basseinis viimasel ajal 1 kilomeeter. Kasutan ninaklambrit, et kloorine vesi ninna ei läheks.
Mida teha? Millise erialaarsti poole pöörduda?

Arst vastas:

Kaja Julge

dr Kaja Julge

Pediaater

SA Tartu Ülikooli Kliinikum

Tere,

Esimene käik oleks õige ette võtta kurgu-nina-kõrvaarsti juurde ja tema otsustab, kas oleks vaja minna lisaks ka allergoloogi vastuvõtule/uuringutele.
Kjulge