7a näol punnikesed 06.07.21 / Allergoloogia

Külastaja küsib:

7a lapse näol, peamiselt laubal ja lõual, on liivatera suurused punnikesed ja neid tuleb järjest juurde.

Arst vastas:

Kaja Julge

dr Kaja Julge

Pediaater

SA Tartu Ülikooli Kliinikum

Tere,

Selle kahvatu ja veidi uduse pildi alusel on võimatu öelda, kas tegemist on papuloosse urtikaaria või nakkusliku molluskiga. Tuleb ikka arsti vastuvõtule minna ja ka teised naha piirkonnad ette näidata.

Heade soovidega,
Kjulge