Allergic alternativ EPD ehk Low Dose Allergy therapy 04.06.21 / Allergoloogia

Külastaja küsib:

Allergia arsti Eestis vöi Soomes kes annab EPD Allergia Ravi. USA’s on variant Low Dose Allergy therapy. Ma tean et saan Ingliis maal.

Arst vastas:

Kaja Julge

dr Kaja Julge

Pediaater

SA Tartu Ülikooli Kliinikum

Tere,

Tallinnas oleks õige pöörduda Ida-Tallinna Keskhaiglasse, kus on allergoloogid ja immunoloogid, kes tegelevad täiskasvanutega.

Tartus tegelevad täiskasvanutega allergoloogid Tartu Ülikooli Kliinikumi polikliinikus Puusepa 8.

Heade soovidega,
Kjulge