Punased täpid kätel 05.02.15 / Allergoloogia

Külastaja küsib:

Tere ! Mõned päevad tagasi ilmusid käele imelikud väikesed punased täpid, sügelesid vähe ning üks muutus villi taoliseks, teised on lihtsalt väiksesed punased laigud. Enam ei sügele kuid üleeile nüüd ilmusid paar täppi ka teisele käele ning paar tükki sõrmede peale. Millega võib tegu olla ?

Arst vastas:

Kaja Julge

dr Kaja Julge

Pediaater

SA Tartu Ülikooli Kliinikum

Kahjuks selle kirjelduse ja pildi järgi ei ole kuidagi võimalik diagnoosi panna, põhjust ära arvata ja ravi soovitada.