Kuke kannus 18.04.01 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Mind on juba üle kuu aja vaevanud kuke kannus, ka pilt on tehtud ja olen

ka ravinud, kuid märgatavaid tulemusi pole andnud.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Ei näe siin küsimust. Jääb üle ainult soovida Teil kindlameelsust ravi jätkata. Loodan, et ravite end ikka ortopeedi juures, kelle kompetentsi Teid vaevav haigus kuulub. Kui konservatiivne ravi ei aita, on võimalikud ka agressiivsemad ravimeetodid. Seda saab Teile ikkagi soovitada vaid ortopeed, kes on Teie haigusega kursis, kirja teel seda päris kindlasti teha ei saa.