Raseduse ajal ripub tupe juures midagi 25.04.21 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere. Mul selline probleem, et jäin hiljuti rasedaks ja viimastel päevadel olen märganud, et tupeaugu juures või tupeaugust ripub midagi. Kas on põhjust muretsemiseks?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Peaksite end näitama günekoloogile. Seoses rasedusega on nagunii vajalik end arvele võtta.