Veeni laiendi operatsioon 29.01.20 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere.
Minele tehti eile veeni laiendi operatsioon, sain kohe koju.
Aga nüüd teisel päeval tekkis sama jala reiel veeni põletikule sarnane muna. Kõndida on valus ja koht on soe.
Kas see on tavaline või peaksin emosse minema.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Kõik sõltub sellest, kuidas Teil operatsioon tehti. Kaasajal on erinevaid meetodeid. EMO-sse arvan, pole vaja minna. Soovitan kontakti otsida kirurgi või raviasutusega, kes Teile operatsiooni tegi. Lioton geeliga määrimine oleks igal juhul asjakohane.