kõhuvalu alaköhus 01.10.19 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

tere, pea aasta juba kimbutab alakõhus valu, eriti hull on hommikul autoga sõites ja sama öhtul tagasi, kui püksirihm ja nööp lahti teha leevendab see natuke, olen käinud läbi meestearsti testid, ultraheli jne, kõik pidavat korras olema aga valu on alles. tegelen füüsilise tööga, ise olen köhna kehaehitusega aga alaköht kuidagi punnnis juba aasta

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Muud ei oska soovitada, kui et tuleb edasi uurida. Kui Teid läbi vaadanud ja uurinud arst pole leidnud valude põhjust, siis ainult kirjelduse järgi ei suuda mina kindlasti diagnoosi panna.