Puusaliigeses on kaltseiidid 26.03.18 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Röntgenipilt näitas, et mu puusaliigeses on kaltseiidid.Liigesepilu ahenemist mul ei ole. Perearstile pöördusin valude tõttu, mis raskendavad mu liikumist. Trepist üles minnes on eriti terav valu, mis kiirgab jala sääre ettekülge. Regulaarselt võimlen. Liigun iga päev vähemalt 45 minutit. Olen arsti soovitusel kasutanud valuvaigisteid. Kas on mingi muu võimalus ka?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Raske arvata, mida mõtlete kaltseiitide all - kaltsifikaadid? Peaksite end näitama ka ortopeedile.