Balloon sinuplasty 07.05.17 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere! Kuna ma ei suutnud Kliiniku lehelt üles leida nina-kõrva-kurgu arsti kontakte, siis pöördun Teie poole. Olen aatasid hädas kroonilise ja allergilise sinusiidiga, viimasel ajal ka rohud enam ei aita.

Kuna olen on ninaga haiguslehel viimasel ajal rohkem kui tööl, siis uuririsin erinevaid foorumeid ka välismaal. Sain teada sellisest protseduurist kui Balloon sinuplasty (balloon sinus dilation). Kas oskate öelda, kas Eestis ka seda protseduuri juba tehakse?
Tänan!

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Minu teada tehakse seda Põhja Eesti Regionaalhaiglas. Võib olla ka mujal aga selle kohta mul andmed puuduvad. Kõrva-nina- kurguarstid peaksid asjaga kursis olema.